Domů » Fotocesty » Pojeďte s námi za přírodou a dobrodružstvím

Pojeďte s námi za přírodou a dobrodružstvím

Pokud chcete cestovat za přírodou a fotografovat zvířata nebo se potápět, ale sami nemáte dostatek informací, zkušeností, neovládáte jazyk nebo prostě jen nechcete strávit dlouhé hodiny na počítači plánováním, bookováním a komunikováním s cestovní kanceláří či zahraničními tour operátory, obraťte se na nás. Pomůžeme Vám vybrat ideální termín cesty s ohledem na Vaše možnosti, podnebí, ceny, množství zvířat a další faktory. Naplánujeme všechny podrobnosti tak, abyste měli šanci vidět co nejvíce a zároveň nestrávili celou dovolenou na cestě. Zajistíme vhodné ubytování podle Vašich požadavků. Nabízíme kompletní průvodcovské služby, pomoc se základy fotografování a cenné rady (typu kolik si vzít s sebou peněz, doporučení ohledně očkování atd.).

Za přírodou jezdíme již 15 let, fotografujeme více než 10 let a už 7 let se potápíme. Za přírodou cestujeme několikrát do roka zejména po Evropě a Africe. Jen v Jihoafrické republice jsme již byli alespoň desetkrát. Nově jezdíme také do Asie - na Srí Lanku nebo za potápěním do Indonésie. Máme každý přes 200 ponorů a zkušenost s potápěním v Pacifiku, Atlantiku i Indickém oceánu.

Je Vaším snem vidět lvy, slony, žraloky nebo třeba medvědy ve volné přírodě? Zaujala Vás nějaká naše nabídka? Jak tedy postupovat? Napište nám mail (kontakt zde). A my se pokusíme Vaše představy realizovat.

V zásadě existují dvě možnosti, jak se s námi můžete vyrazit na cestu. Z pohledu domluvy a plánování je jednodušší když se připojíte k nějaké naší již naplánované cestě (aktuální nabídka fotocest - zde ). Toto je ideální varianta, pokud jste sami nebo nemáte žádnou vlastní představu. Druhou možností je vytvoření individuální fotocesty jen pro Vás, to je samozřejmě náročnější. Tato varinanta je ideální pro skupinu lidí, která se zná a má podobné představy o budoucí cestě. Záleží na Vašich požadavcích, ale je třeba počítat s tím, že příprava fotocesty může trvat i více než rok - je třeba vybrat vhodný termín, promyslet kolik lidí pojede (aby se pokryly nejrůznější náklady např.: za půjčení aut), propočítat celkovou cenu, zjistit možnosti ubytování a celou řadu dalších věcí. V takovém případě je nutné se osobně sejít a vše důkladně probrat, než vůbec začneme cestu připravovat. Pro lepší představu se podívejte na seznam našich fotocest (zde). Pokud máte zájem zejména o Jihoafrickou republiku, kterou my doporučujeme, čtěte také tento článek.

Klidně nám napište i v případě, že budete moci jet až třeba za dva, za tři roky nebo nevíte, kdy přesně bude moci jet. Čas letí rychle a cesty je třeba plánovat hodně dopředu. My Vás potom budeme průběžně a přednostně informovat o našich plánovaných cestách a bude už záležet jen na Vás, zda se k nám připojíte.

Na závěr je třeba dodat, že nejsme cestovní kancelář ani agentura, ale s některými spolupracujeme tím stylem, že připravíme kompletní program, vybereme termíny, co kde chceme vidět, fotit, kam letět a cestovní kancelář (v 90 % případů Stella travel) převezme činnost se samostatným objednáváním, letenkami atd. Společně s cestovní kanceláří potom komunikujeme s místními tour operátory a plánujeme detaily, aby následně celá cesta proběhla plynule a bez větších potíží. Máme s tímto způsobem připravování fotocest dlouhou a dobrou zkušenost.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace