Domů » Fotocesty » Aktuální nabídka fotocest!!

Aktuální nabídka fotocest!!

Tento článek a vůbec přebudování celé sekce fotocesty vzniklo čistě proto, že jsem si tento měsíc od minimálně 10 lidí vyslechl větu: "Bych s tebou jel, kdybych věděl, že tam a tam (Azory, JAR, Nusa Penida) pojedete." Nyní můžete sledovat naše plánované cesty na této stránce a v předstihu nám napsat, pokud budete mít zájem se nějaké cesty zúčastnit.

Rok 2018

Na rok 2018 jsou již některé cesty rozpracovány, na některé již máme ubytování i letenky.

ÚNOR 2018 - První a již zcela "naplněná" je akce do Jihoafrické části pouště Kalahari - NP Kgalagadi. Původně dvoučlenná naše soukromá "průzkumná" akce zaujala dva další kamarády, a tak jedeme ve čtyřech. Pokud máte zájem o cestu do Kalahari, tak napíšeme určitě v průběhu března report z této cesty a budeme Vás také informovat na této stránce o případné další cestě na toto místo.

ČERVEN 2018 Finsko - focení rosomáků a medvědů. Tato cesta je již zcela zaplněna.

SRPEN/ZÁŘÍ 2018 - Jihoafrická republika - kombinace potápění a safari. Cesta je plánovaná na 14 dní a budete mít možnost pozorovat a fotit, jak žraloky, tak velká suchozemská africká zvířata jako slony, lvy či nosorožce. Okruh by měl začínat v Durbanu, přes Aliwal shoal a Sodwanu (v jednání ji i mozambické Ponta da Ouro) do Krugerova parku. Tam bychom chtěli především projet jižní/známější část parku. Bydlet bychom měli v nám dobře známých campech Biaymiti a Satara a rádi bychom alespoň dvě noci zůstali i v některé soukromé rezervaci. Zde je "přihlášeno" zatím 9 lidí. V případě zájmu, napište včas mail a my poskytneme bližší info. Konec března bude definitivní termín pro účast na této akci. Ještě jsou volná místa!!

Rok 2019

Na rok 2019 jsou zatím v jednání dvě akce. Klasické safari v Krugeru, na cca 10 dní, po campech Skukuza, Satara a některý menší camp ve střední části Krugerova parku. Současně dvě noci v některé soukromé rezervaci, která s Krugerem sousedí. Po dobrých zkušenostech patrně v oblasti Sabi Sand nebo Timbavati. Mrkneme se i do severní části Dračích hor. Předpokládaný počet je 6 účastníků.

Poslední připravovanou věcí je potápění a focení v pro nás nové destinaci - Kostarice. Rádi bychom se potápěli na západním pobřeží. Potom bychom chtěli vybrat dvě lokality pro focení ptáků, hadů a dalších exotických zvířat. V této oblasti nemáme příliš zkušeností, a proto bude mít tato cesta spíše poznávací charakter, což samozřejmě nebrání tomu, abyste se k nám přidali.

Napište i v případě zájmu o jiné cesty, pokud budou lidé, dá se zorganizovat leccos. Je samozřejmě možné zrealizovat i dvě cesty do Jihoafrické republiky nebo třeba potápění na Nusa Penidě.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace